Pokud jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Joy4You

Jak nakupovat / doprava

 

Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(5)

 

Rádi bychom Vás informovali, že při objednání květinové kytice od 50 kusů a více, je třeba provést objednávku s předstihem. Toto opatření nám umožní zajistit, že Vaše kytice bude připravena a dodána včas.

Objednávku je možné zrušit 24 hodin před termínem pro doručení, pokud nebude objednávka zrušena v této lhůtě bude vráceno pouze 50% z ceny objednávky.

Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

 JAK NAKUPOVAT.:

  • vytvořte objednávku a pečlivě vyplňte e-mailovou a adresu dodání
  • zvolte si způsob platby a dle toho uhraďte objednávku, PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE PŘED ODESLÁNÍM SPRÁVNOST VARIABILNÍHO SYMBOLU!
  • vyčkejte na email

Platby s objednávkami si náš systém páruje automaticky a to na základě správnosti právě variabilního symbolu v platebním příkazu. Pokud máte pocit, že jste údaje omylem zadal/a nesprávně, kontaktujte nás njoy4you.cz@gmail.com a my Vaši platbu ručně na účtu dohledáme.  

U nás neřešíme skladové zásoby květin, protože chceme zaručit maximální kvalitu a čerstvost pro každou objednávku. Jak to funguje? Naše týmy se vydávají do velkoobchodu speciálně pro Vaše květiny těsně před tím, než sestavujeme Vaši kytici. Tímto způsobem Vám můžeme zaručit, že květiny budou vždy v optimálním stavu.

 

 

Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(7) 

ZPŮSOB DOPRAVY A PLATBY.:

 

  • platba: QR kódem, převodem, online platební kartou
  • doprava: je rozdělena podle zón. Vyberte podle toho, kam bude chtít zásilku důvézt        

 

Cena dopravy:

cena dopravy Joy4You (1)

 

* Pomocí Zásilkovny lze doručit jen malé produkty z kategorie DOPLŇKY.
 

 

Obrázek WhatsApp, 2023-09-05 v 10.21.18

 

V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo emailu joy4you.cz@gmail.com či na telefonním čísle +420 777 233 083 (po-pá 9-17h) a rádi Vám poradíme!

Zpět do obchodu