Pokud jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Joy4You

INFORMACE

Slevové poukazy, slevy

  Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(18)

 

Nakupování květin u nás otevírá další možnosti!

Naše potěšení spočívá v tom, jak jste šťastní při přijímání našich kytic nebo květinových boxů! Stačí sdílet fotky obdarovaného s našimi produkty na Instagramu nebo Facebooku, označit nás @Joy4You.cz, www.joy4you.cz. Získáte tak slevový poukaz v hodnotě 100 Kč na Váš další nákup.

Ale to není vše! Pokud vytvoříte super příspěvek nebo poutavé video a budete ho sdílet na svém Instagramu, můžeme Vám poslat slevový poukaz až do 500 Kč! To vše záleží na kvalitě Vašich fotek nebo videí a počtu Vašich sledujících.

Pak už jen stačí nás informovat. Můžete poslat i fotografii.

 

Rozdávejte úsměvy a radost kolem sebe!

Zaregistrujte se a napište nám, že máte zájem o rozesílání slevových kódů pro Vaše kamarády a známé. My pro Vás kód vytvoříme a pak už je vše ve Vašich rukou. Když s ním kamarád(ka) / známý uskuteční objednávku, získáte od nás slevový kód v hodnotě 100 Kč!

Jak použít voucher

 6

 

Jak použít Váš slevový voucher od květinového studia Joy4You.

Vyberte produkt*, který chcete zakoupit. Přidejte produkt do nákupního košíku. Použijte slevový kód, který jste obdrželi. Po zadání slevového kódu se sleva automaticky aplikuje na váš nákup. Pokračujte v procesu objednávky a vyplňte potřebné informace, včetně doručovací adresy a platebních údajů. Po dokončení všech kroků potvrďte objednávku. Měli byste obdržet potvrzovací email s detaily Vaší objednávky.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další asistenci, neváhejte nás kontaktovat  →  KONTAKT

Děkujeme za to, že jste si vybrali květinové studio Joy4You a těšíme se, že Vám můžeme přinést krásu květin do Vašeho života.

 

* voucher je platný výhradně pro nákup kytic, květinových boxů, stabilizovaných růží, mechových a květinových obrazů. Neplatí na zboží, které již bylo zlevněno, nebo na produkty, které jsou v akci.

 

Výhody registrace

 

Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(3)

 

Registrace v eshopu může Vaše nakupování udělat jednodušším a příjemnějším.

 • Exkluzivní nabídky: Registrovaní zákazníci mají často přístup k exkluzivním slevám a nabídkám. To znamená, že můžete ušetřit peníze na svých oblíbených květinách a dárcích.
 • Jednoduchá objednávka: S registrací můžete uložit své kontaktní údaje a preferované doručovací adresy. To znamená, že budete moci rychleji a pohodlněji objednávat.
 • Sledování historie objednávek: Po registraci budete mít přístup ke své historii objednávek. To znamená, že můžete snadno najít a zopakovat předchozí objednávky.
 • Rychlé vyřízení reklamací: V případě problémů s objednávkou budete mít rychlejší a efektivnější způsob, jak řešit reklamace a dotazy.
 • Newsletter a novinky: Můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru, kde budete informováni o nových produktech, speciálních nabídkách a zajímavostech ze světa květin. 

 

→  REGISTRACE 

Jak nakupovat / doprava

 

Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(5)

 

Rádi bychom Vás informovali, že při objednání květinové kytice od 50 kusů a více, je třeba provést objednávku s předstihem. Toto opatření nám umožní zajistit, že Vaše kytice bude připravena a dodána včas.

Objednávku je možné zrušit 24 hodin před termínem pro doručení, pokud nebude objednávka zrušena v této lhůtě bude vráceno pouze 50% z ceny objednávky.

Děkujeme Vám za pochopení.

 

 

 JAK NAKUPOVAT.:

 • vytvořte objednávku a pečlivě vyplňte e-mailovou a adresu dodání
 • zvolte si způsob platby a dle toho uhraďte objednávku, PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE PŘED ODESLÁNÍM SPRÁVNOST VARIABILNÍHO SYMBOLU!
 • vyčkejte na email

Platby s objednávkami si náš systém páruje automaticky a to na základě správnosti právě variabilního symbolu v platebním příkazu. Pokud máte pocit, že jste údaje omylem zadal/a nesprávně, kontaktujte nás njoy4you.cz@gmail.com a my Vaši platbu ručně na účtu dohledáme.  

U nás neřešíme skladové zásoby květin, protože chceme zaručit maximální kvalitu a čerstvost pro každou objednávku. Jak to funguje? Naše týmy se vydávají do velkoobchodu speciálně pro Vaše květiny těsně před tím, než sestavujeme Vaši kytici. Tímto způsobem Vám můžeme zaručit, že květiny budou vždy v optimálním stavu.

 

 

Teal Monochrome Fashion Modern Volunteer Gift Certificate (22.225 x 4.762 cm)(7) 

ZPŮSOB DOPRAVY A PLATBY.:

 

 • platba: QR kódem, převodem, online platební kartou
 • doprava: je rozdělena podle zón. Vyberte podle toho, kam bude chtít zásilku důvézt        

 

Cena dopravy:

cena dopravy Joy4You (1)

 

* Pomocí Zásilkovny lze doručit jen malé produkty z kategorie DOPLŇKY.
 

 

Obrázek WhatsApp, 2023-09-05 v 10.21.18

 

V případě nejasností nás kdykoli kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo emailu joy4you.cz@gmail.com či na telefonním čísle +420 777 233 083 (po-pá 9-17h) a rádi Vám poradíme!

Hodnocení obchodu

feedback Joy4You.cz

Vámi sdílené myšlenky jsou pro nás cenným pokladem, který nám pomáhá stále se zlepšovat. Komunikace s Vámi není jen povinností, je to způsob, jak Vám poskytnout osobní a vřelý servis, který si zasloužíte.

Vaše podpora a důvěra jsou pro nás neocenitelné. Jsme vděční za to, že můžeme být součástí vašich výjimečných okamžiků. Děkujeme Vám za to, že jste s námi!

 

Office Plants

 

Joy4You se také specializuje na vytváření příjemného a zdravého pracovního prostředí prostřednictvím osazení kanceláří nebo domova zelenými rostlinami. Jsme zde, abychom Vám nabídli naše služby a pomohli vytvořit kancelář nebo domov, který vizuálně upoutá.

 

Náš postup je následující:

 • Konzultace a schůzka: Setkáme se s vámi, abychom lépe pochopili vaše potřeby a představy.
 • Návrh a plán: Na základě konzultace připravíme návrh osazení, včetně výběru rostlin, květináčů a jejich umístění.
 • Realizace: Po schválení návrhu provedeme osazení zelenými rostlinami, zajistíme jejich samozavlažovací systém a celkovou údržbu.

 

Kontaktujte nás.

 

 

 

Úžasný projekt pro GASTRO-EIS-TECHNIK CZ s r.o.

S láskou jsme doplnili firemní interiér o čerstvékvětiny, které podtrhují příjemnou atmosféru a pohodu. 💼🌿

20240420_181715-01 20240420_184056-01 20240420_181343-01 20240420_181309-01

 ⇒⇒⇒ 4x photo

6 položek celkem
Zpět do obchodu