Pokud jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Joy4You

Představení Joy4You

Vítejte u Joy4You,

kde zkušenost s květinami není jen slovníkem, ale mou historií. Jsem Váš spolehlivý průvodce světem květin a to již od roku 2014. Chci, aby Joy4You bylo místem, kde můžete najít tu nejlepší květinovou inspiraci a krásu.

 

Květiny, které Vám přinášíme, jsou zárukou špičkové kvality a svěžesti. Skladovací zásoby nemáme, květiny nakupujeme až v den vyřízení Vaší objednávky. Otevřte s námi dveře do světa plného barev a vůní květin, které Vás dovedou k radostnému úsměvu na Vašich rtech.

 

IMG-20231115-WA0004

 

Proč květiny od Joy4You.:

6_1Čerstvé a kvalitní květiny
U nás neřešíme skladové zásoby květin, protože chceme zaručit maximální kvalitu a čerstvost pro každou objednávku. Jak to funguje? Náš tým se vydává do velkoobchodu speciálně pro Vaše květiny těsně před tím, než sestavujeme Vaši kytici. Tímto způsobem Vám můžeme zaručit, že květiny budou vždy v tom nejlepším stavu.
 
 
4_1Doručení do 24 hodin.
Naše firma se vyznačuje rychlým doručením květin po Praze do 24 hodin. To znamená, že můžete mít krásné květiny v rukou v mimořádně krátkém čase, Díky našemu rychlému doručení můžete být jistí, že Vaše květina dorazí v čase a bude v perfektním stavu, aby udělala den někomu zvláštnímu.
 
 
5_1Garance spokojenosti.
U nás máte jistotu spokojenosti. Když si vyberete naše produkty nebo služby, stojíme si za tím, že budete nadšení. Pokud se však stane, že nejste spokojeni, neváhejte nám to říct. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vše vyřešili. Vaše spokojenost je naší prioritou a naše garance Vám poskytuje klidné srdce při nákupu u nás.
 
 
www.joy4you.cz(14)Vzkaz zdarma.Kromě krásných květin vám nabízíme i možnost přidat zdarma osobní vzkaz, který váš dar oživí. Stačí nám poslat svůj vlastní, originální text, který s radostí převedeme na elegantní kartičku. Ta bude s láskou vložena do obálky spolu s květinami, aby váš dárek byl ještě osobnější a výjimečný.
 
 
3_3Sleva na další nákup.

Naše potěšení spočívá v tom, jak jste šťastní při přijímání našich kytic nebo květinových boxů! Stačí sdílet fotky obdarovaného s našimi produkty na Instagramu nebo Facebooku, označit nás @Joy4You.cz, www.joy4you.cz. Získáte tak slevový poukaz v hodnotě 100 Kč na Váš další nákup.

Ale to není vše! Pokud vytvoříte super příspěvek nebo poutavé video a budete ho sdílet na svém Instagramu, můžeme Vám poslat slevový poukaz až do 500 Kč! To vše záleží na kvalitě Vašich fotek nebo videí a počtu Vašich sledujících.

Pak už jen stačí nás informovat. Můžete poslat i fotografii.

Zpět do obchodu