Pokud jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Joy4You

Proč nakupovat právě u nás?

 

6_1  Čerstvé květiny

U nás neřešíme skladové zásoby květin, protože chceme zaručit maximální kvalitu a čerstvost pro každou objednávku. Jak to funguje? Náš tým se vydává do velkoobchodu speciálně pro Vaše květiny těsně před tím, než sestavujeme Vaši kytici. Tímto způsobem Vám můžeme zaručit, že květiny budou vždy v tom nejlepším stavu.

 

 

4_1  Doručení do 24 hodin

Naše firma se vyznačuje rychlým doručením květin po Praze do 24 hodin. To znamená, že můžete mít krásné květiny v rukou v mimořádně krátkém čase, Díky našemu rychlému doručení můžete být jistí, že Vaše květina dorazí v čase a bude v perfektním stavu, aby udělala den někomu zvláštnímu.

 

 

5_1  Garance spokojenosti

U nás máte jistotu spokojenosti. Když si vyberete naše produkty nebo služby, stojíme si za tím, že budete nadšení. Pokud se však stane, že nejste spokojeni, neváhejte nám to říct. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vše vyřešili. Vaše spokojenost je naší prioritou a naše garance Vám poskytuje klidné srdce při nákupu u nás.

 

 

 www.joy4you.cz(14) Vzkaz zdarma

Kromě krásných květin vám nabízíme i možnost přidat zdarma osobní vzkaz, který váš dar oživí. Stačí nám poslat svůj vlastní, originální text, který s radostí převedeme na elegantní kartičku. Ta bude s láskou vložena do obálky spolu s květinami, aby váš dárek byl ještě osobnější a výjimečný.

 

 

3_3  Slevový poukaz

Naše potěšení spočívá v tom, jak jste šťastní při přijímání našich kytic nebo květinových boxů! Stačí sdílet fotky obdarovaného s našimi produkty na Instagramu nebo Facebooku, označit nás @Joy4You.cz, www.joy4you.cz. Získáte tak slevový poukaz v hodnotě 100 Kč na Váš další nákup.

 

Ale to není vše! Pokud vytvoříte super příspěvek nebo poutavé video a budete ho sdílet na svém Instagramu, můžeme Vám poslat slevový poukaz až do 500 Kč! To vše záleží na kvalitě Vašich fotek nebo videí a počtu Vašich sledujících.

Pak už jen stačí nás informovat. Můžete poslat i fotografii.

 

Rozdávejte úsměvy a radost kolem sebe!

Zaregistrujte se a napište nám, že máte zájem o rozesílání slevových kódů pro Vaše kamarády a známé. My pro Vás kód vytvoříme a pak už je vše ve Vašich rukou. Když s ním kamarád(ka) / známý uskuteční objednávku, získáte od nás slevový kód v hodnotě 100 Kč!

Zpět do obchodu