Pokud jste nenalezli to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Jsme zde pro Vás a rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Joy4You

100% fresh - doručení do 24h

100% čerstvost
100% čerstvost
U nás neřešíme skladové zásoby květin, protože chceme zaručit maximální kvalitu a čerstvost pro každou objednávku. Jak to funguje? Náš tým se vydává do velkoobchodu speciálně pro Vaše květiny těsně před tím, než sestavujeme Vaši kytici. Tímto způsobem Vám můžeme zaručit, že květiny budou vždy v tom nejlepším stavu.
Doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Naše firma se vyznačuje rychlým doručením květin po Praze do 24 hodin. To znamená, že můžete mít krásné květiny v rukou v mimořádně krátkém čase, Díky našemu rychlému doručení můžete být jistí, že Vaše květina dorazí v čase a bude v perfektním stavu, aby udělala den někomu zvláštnímu.
Garance spokojenosti
Garance spokojenosti
U nás máte jistotu spokojenosti. Když si vyberete naše produkty nebo služby, stojíme si za tím, že budete nadšení. Pokud se však stane, že nejste spokojeni, neváhejte nám to říct. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vše vyřešili. Vaše spokojenost je naší prioritou a naše garance Vám poskytuje klidné srdce při nákupu u nás.
Sleva na další nákup
Sleva na další nákup
Naše přání je, aby každá návštěva u nás Vám přinesla nezměrnou radost. Pro nás jsou nesmírně cenní zákazníci, kteří si vybírají naše úchvatné květinové kompozice. Ke každé objednávce na 3000 KČ automaticky obdržíte SLEVU - 15% na Váš další nákup.